Moja miejscowość - konkurs

W miesiącu marcu w naszym przedszkolu ogłoszono konkurs plastyczny dla dzieci wraz z rodzicami pt: „Moja miejscowość- moja mała ojczyzna". Głównymi celami konkursu było: promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji dziecka, motywowanie do wypowiadania się poprzez różne techniki plastyczne, rozwijanie wrażliwości na kształty oraz kolory, wzmacnianie więzi rodzinnych, czerpanie radości ze wspólnej pracy, prezentacja wiadomości na temat miejscowości, która jest przedmiotem pracy. W konkursie wzięło udział 25 dzieci wraz z rodzicami. Wszystkie prace były oryginalne, ciekawe i staranne  oraz zgodne z tematyką konkursową. W piątek 17 marca jury w składzie pani Edyta Gołębiewska Dyrektor Publicznej Biblioteki w Gorzycach Wielkich  oraz pani Władysława pisarka, wyłoniło następujących zwycięzców: Aleksander z grupy Koszałki. Wyróżnienia dla: Nikodema z grupy Podziomki, Barbary z grupy Modraczki, Franciszka z grupy Koszałki.Serdecznie gratulujemy z wyciężcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył również dużym zaangażowaniem.