Spotkanie z panią architekt

Grupę Koszałki odwiedziła pani Agata Kupczyk – architekt wnętrz. Była to świetna okazja do podsumowania tygodnia pt „Zawody". Pani Agata opowiedziała nam o swojej pracy. Zaprezentowała najważniejsze narzędzia wykorzystywane w swojej pracy: materiały do wykańczania podłóg i ścian np: kafelki, fugi, próbki kolorów farb, próbki kolorów jak i struktur tynków ozdobnych do ścian. Na koniec zajęć każdy z przedszkolaków miał za zadanie zaprojektować własny pokój, niektóre pomysły zaskoczyły nawet panią Agatę. Architekt wnętrz wykorzystuje w swojej pracy przede wszystkim komputer. To na nim wykonuje wizualizacje i projekty. Ponadto może też wykonywać ręcznie szkice za pomocą ołówka i przyborów kreślarskich. Architekt wnętrz to osoba odpowiedzialna za przygotowanie projektu w zakresie plastycznym i ma  za zadanie dostosowanie ich do upodobań klienta, do panujących trendów oraz do funkcji jakie ma spełniać dane pomieszczenie. Zawód architekta wnętrz zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju i  jest w dużej mierze artystą podchodzącym do projektów z indywidualnym postrzeganiem rzeczywistości. Na koniec zajęć wszyscy mali projektańci otrzymali teczkę na tzw.swoje projekty.
Dziękujemy za wspaniałe zajęcia i zapraszamy na fotorelację.