Mikołaj 2021

6 grudnia to wyjątkowa data w kalendarzu, gdyż wtedy dzieci odwiedza św. Mikołaj. Jest to uwielbiany i wyczekiwany gość przez wszystkich przedszkolaków. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Przygotowania trwały już od dłuższego czasu. Na korytarzu przedszkolnym można było usłyszeć wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek. Aż wreszcie nadszedł ten upragniony dzień. Dzieci już od rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchując „mikołajowych" dzwoneczków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych wydarzeń przedszkolaki były odświętnie wystrojone w czerwone ubranka z mikołajkowymi motywami. We wczesnych godzinach porannych pojawił się św. Mikołaj ale w niezwykły sposób, bo na motorze. Dzieci powitały go z okien przedszkolnych. W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne każda grupa oddzielnie w stołówce przedszkolnej serdecznie witała wyczekiwanego Gościa, śpiewając skoczne piosenki obdarowując go kolorowymi rysunkami. Mikołaj podczas wizyty porozmawiał z nauczycielami oraz z dziećmi, zachęcając je do bycia grzecznymi, koleżeńskimi, uczynnymi i dobrymi wobec innych. Na koniec wizyty nagrodził wszystkie przedszkolaki wspaniałymi prezentami. Mikołaj miał także prezenty dla każdej grupy przedszkolnej- były to oczywiście nowe zabawki. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku. Zapraszamy do galerii.