Zdalne nauczanie 2

Szanowni Rodzice 26 marca 2021r.weszło w życie Rozporządzenie MEN z dnia 26.03.2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Nowe regulacje prawne umożliwiają prowadzenie kształcenia na odległość również przez przedszkola, w terminie od 29 marca do 11 kwietnia. Nasze przedszkole rozpoczęło już takie nauczanie przez zabawę, czyli rysowanie, malowanie, wykonanie kukiełek, słuchanie wierszy i opowiadań itp. Bardzo zależy nam na przygotowaniu nauczania i kształtowania umiejętności dzieci na odległość w sposób rozsądny. Mamy bowiem na uwadze przede wszystkim możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, ale także możliwości sprzętowe oraz czasowe rodziców, często także pracujących w sposób zdalny bądź chodzących do pracy. W zakładce GRUPY proponujemy swoim wychowankom zadania do wykonania i propozycje różnorodnych zabaw zgodnie z podstawą programową, wystarczy tylko pod swoją grupą kliknąć w pomarańczowy link. Na chwilę obecną przejmijcie naszą inicjatywę i wskażcie swym dzieciom naszą ofertę edukacyjną. Pani Małgosia również przygotowała dla swoich podopiecznych terapię logopedyczną i zaprasza do najnowszej gry logopedycznej, którą przygotowała z myślą o nadchodzących Świętach Wielkanocnych. Dzięki niej można poćwiczyć narządy mowy, ładną wymowę ćwiczonych  głosek, pamięć i koncentrację. Gry dostępne są w zakładce: TERAPIA LOGOPEDYCZNA. Koniecznie proszę tam zajrzeć.