logo

 

rainbow
Pasowanie 2020/21

W poniedziałek 19 października najmłodsze dzieci dołączyły już oficjalnie do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza ważna uroczystość przedszkolna którą przeżyły w swoim życiu. Pasowanie to bardzo ważne wydarzenie dla kilkulatków, po nim stają się już oficjalnie przedszkolakami, to duży krok w ich drodze do samodzielności. W tym dniu dzieci miały okazję zobaczyć przestawienie pacynkowe do opowiadania H.Polsakiewicz „Najadł się gruszek i boli go brzuszek" w wykonaniu nauczycielek z naszego przedszkola. Ważnym celem tego przedstawienia było kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych, zrozumienie wartości odżywczych warzyw i owoców oraz jak ważna jest higiena ich spożywania, oraz higiena osobista. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – recytowały wiersz „Mam trzy latka", zaśpiewały piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek", oraz wykonały taniec do piosenki „Daj mi rączkę". Po wspaniałych występach za sprawą pani dyrektor i jej „magicznego ołówka" nasze kochane trzy i czterolatki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom, plakietkę oraz słodki poczęstunek. Wszystkim nowo pasowanym przedszkolakom GRATULUJEMY Ten dzień zapewne długo pozostanie w ich pamięci.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Aleksandrę Kanię

         

wykrzyknik-26 W związku z covid  przed wejściem na główny korytarz przedszkola, rodzice i opiekunowie proszeni są o dezynfekcję rąk i zasłonięcie nosa i ust maseczką

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami