Gospodarstwo rolne

We wrześniu dostaliśmy zaproszenie z GUS - u w Poznaniu do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: Nasze gospodarstwo rolne. Celem konkursu jest rozwijanie zmysłu plastycznego i przestrzennego,zdolności manualnych i kreatywności dzieci oraz promocja tematyki związanej z powszechnym Spisem Rolnym. Żagiewki podjęły wyzwanie a efektem ich kilkudniowej pracy jest makieta gospodarstwa, która będzie brać udział w konkursie. Konkurs odbywa się on-line, więc wysłaliśmy zgodnie z regulaminem tylko 3 zdjęcia w formacie JPEG, które będą brać udział w konkursie. Prace oceniać będzie 5 osobowa komisja, biorąc pod uwagę: związek makiety z tematyką, oryginalność, kreatywność, samodzielność wykonania i wkład pracy własnej. Zapraszamy do galerii w celu zobaczenia, jak owa makieta naszego gospodarstwa powstawała. Żagiewkom życzymy szczęścia i wygranej.

W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Aleksandrę Kanię

wykrzyknik-26 W związku z covid  przed wejściem na główny korytarz przedszkola, rodzice i opiekunowie proszeni są o dezynfekcję rąk i zasłonięcie nosa i ust maseczką

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26