logo

 

rainbow
Gospodarstwo rolne

We wrześniu dostaliśmy zaproszenie z GUS - u w Poznaniu do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: Nasze gospodarstwo rolne. Celem konkursu jest rozwijanie zmysłu plastycznego i przestrzennego,zdolności manualnych i kreatywności dzieci oraz promocja tematyki związanej z powszechnym Spisem Rolnym. Żagiewki podjęły wyzwanie a efektem ich kilkudniowej pracy jest makieta gospodarstwa, która będzie brać udział w konkursie. Konkurs odbywa się on-line, więc wysłaliśmy zgodnie z regulaminem tylko 3 zdjęcia w formacie JPEG, które będą brać udział w konkursie. Prace oceniać będzie 5 osobowa komisja, biorąc pod uwagę: związek makiety z tematyką, oryginalność, kreatywność, samodzielność wykonania i wkład pracy własnej. Zapraszamy do galerii w celu zobaczenia, jak owa makieta naszego gospodarstwa powstawała. Żagiewkom życzymy szczęścia i wygranej.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Aleksandrę Kanię

         

wykrzyknik-26 W związku z covid  przed wejściem na główny korytarz przedszkola, rodzice i opiekunowie proszeni są o dezynfekcję rąk i zasłonięcie nosa i ust maseczką

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami