logo

 

rainbow
Piknik i maraton

W piątek całe nasze przedszkole wybrało się na jesienny piknik. Cały tydzień czekaliśmy za piękną pogodą, a ona nas nie rozpieszczała, aż w końcu udało się. Po obiadku wszystkie grupy mogły wreszcie pójść na upragniony piknik. Zapakowaliśmy koszyki smakołykami, zabraliśmy dobre humory i wyruszyliśmy do parku przy Bibliotece. Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, każda grupa miała przygotowane dla siebie miejsce do biesiadowania. Piknik był doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności przedszkolnej. Obserwując uśmiechnięte twarze dzieci, odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik w formie wspólnej zabawy to strzał w dziesiątkę. Przy okazji pikniku, przedszkolaki wzięły udział w VI edycji SPRINTEM DO MARATONU , czyli wwspólnym biegu pod hasłem: „Biega nasza Polska cała" zorganizowanym przez miesięcznik Bliżej Przedszkola. Celem biegu jest promocja zdrowego stylu życia, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz wyrobienia w przedszkolakach naturalnej potrzeby nawyku aktywnego spędzania czasu w życiu dorosłym. Każde miało swój numer startowy, była wyznaczona specjalna trasa licząca 50 metrów i oczywiście wspólny bieg. Nie było przegranych, każdy był pierwszy na mecie. Po biegu  przedszkolak otrzymał medal i dyplom. W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku. Zadowoleni, lekko zmęczeni ale bardzo szczęśliwi wróciliśmydo przedszkola. Dziękujemy Radzie Rodziców i Bibliotece za wsparcie finansowe i organizacyjne imrezki.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Aleksandrę Kanię

         

wykrzyknik-26 W związku z covid  przed wejściem na główny korytarz przedszkola, rodzice i opiekunowie proszeni są o dezynfekcję rąk i zasłonięcie nosa i ust maseczką

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami