logo

 

rainbow
Absolwenci 2019/20

W piątek w naszym przedszkolu odbyła się krótka uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły. Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. W tym roku szkolnym pożegnanie odbyło się w inny sposób niż zawsze. Ze względu na aktualną sytuację , uroczystość zorganizowana została na dworze z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa . Zawsze to wychowankowie występują, mówią wiersze a w tym roku specjalnie dla nich przygotowane zostało krótkie przedstawienie „Jaś i Małgosia". W aktorów wcielili się nasi rodzice z Rady Rodziców. Absolwenci pożegnali się z przedszkolem śpiewając wspólnie piosenkę, którą nauczyli się w domu. Ponadto dzieci po raz ostatni przyjęły życzenia od  pani Dyrektor oraz dostali dyplomy i małe upominki. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę. Przed nami wakacje, czas wypoczynku i wesołej zabawy. Życzymy tegorocznym absolwentom, aby doświadczenia zdobyte w naszym przedszkolu pomogły im odważnie kroczyć przez życie spełniając swoje marzenia. Rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci i życzymy by zawsze były ich dumą i radością.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

          Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca  przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami