Absolwenci 2019/20

W piątek w naszym przedszkolu odbyła się krótka uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły. Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. W tym roku szkolnym pożegnanie odbyło się w inny sposób niż zawsze. Ze względu na aktualną sytuację , uroczystość zorganizowana została na dworze z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa . Zawsze to wychowankowie występują, mówią wiersze a w tym roku specjalnie dla nich przygotowane zostało krótkie przedstawienie „Jaś i Małgosia". W aktorów wcielili się nasi rodzice z Rady Rodziców. Absolwenci pożegnali się z przedszkolem śpiewając wspólnie piosenkę, którą nauczyli się w domu. Ponadto dzieci po raz ostatni przyjęły życzenia od  pani Dyrektor oraz dostali dyplomy i małe upominki. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę. Przed nami wakacje, czas wypoczynku i wesołej zabawy. Życzymy tegorocznym absolwentom, aby doświadczenia zdobyte w naszym przedszkolu pomogły im odważnie kroczyć przez życie spełniając swoje marzenia. Rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci i życzymy by zawsze były ich dumą i radością.

W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Aleksandrę Kanię

wykrzyknik-26 W związku z covid  przed wejściem na główny korytarz przedszkola, rodzice i opiekunowie proszeni są o dezynfekcję rąk i zasłonięcie nosa i ust maseczką

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26