logo

 

rainbow
Absolwenci 2019/20

W piątek w naszym przedszkolu odbyła się krótka uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły. Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. W tym roku szkolnym pożegnanie odbyło się w inny sposób niż zawsze. Ze względu na aktualną sytuację , uroczystość zorganizowana została na dworze z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa . Zawsze to wychowankowie występują, mówią wiersze a w tym roku specjalnie dla nich przygotowane zostało krótkie przedstawienie „Jaś i Małgosia". W aktorów wcielili się nasi rodzice z Rady Rodziców. Absolwenci pożegnali się z przedszkolem śpiewając wspólnie piosenkę, którą nauczyli się w domu. Ponadto dzieci po raz ostatni przyjęły życzenia od  pani Dyrektor oraz dostali dyplomy i małe upominki. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę. Przed nami wakacje, czas wypoczynku i wesołej zabawy. Życzymy tegorocznym absolwentom, aby doświadczenia zdobyte w naszym przedszkolu pomogły im odważnie kroczyć przez życie spełniając swoje marzenia. Rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci i życzymy by zawsze były ich dumą i radością.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Aleksandrę Kanię

         

wykrzyknik-26 W związku z covid  przed wejściem na główny korytarz przedszkola, rodzice i opiekunowie proszeni są o dezynfekcję rąk i zasłonięcie nosa i ust maseczką

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami