Komunikat 3

a

Szanowni Rodzice, pragniemy poinformować, że zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów przedszkola odbędzie się 26 czerwca/ piątek o godz. 17:00. Ze względu  bezpieczeństwa i obowiązującego reżimu sanitarnego prosimy o przyjście z dzieckiem tylko jednego rodzica, bądź opiekuna.

Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca  przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.