logo

 

rainbow
Komunikat 2

aparat

Drodzy Rodzice! Ubolewamy nad tym, że do końca roku szkolnego wasze dzieci już nie wrócą do przedszkola. W tych trudnych czasach, kiedy nie mogliśmy się spotykać, wiele ciekawych wydarzeń ominęło dzieci, nie uczestniczyły one bowiem w życiu przedszkola tak jak wcześniej. Co roku tradycyjnie robiliśmy absolwentom TABLO. W tym roku niestety jest to niemożliwe. Ale mamy pomysł i bardzo prosimy o pomoc w realizacji naszego projektu. Co należy zrobić?  Zróbcie swojemu dziecku zdjęcie: w plenerze / na łące,w ogrodzie, na podwórku / albo w mieszkaniu. W zdjęciu niech dominuje postać dziecka. Fotografię proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. /do 12.06/ Jak będziemy mieli wszystkie zdjęcia to postaramy się zrobić dla każdego dziecka, coś co będzie niespodzianką i pamiątką z przedszkola na całe życie. Zatem czekamy !

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

          Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca  przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami