Komunikat 2

aparat

Drodzy Rodzice! Ubolewamy nad tym, że do końca roku szkolnego wasze dzieci już nie wrócą do przedszkola. W tych trudnych czasach, kiedy nie mogliśmy się spotykać, wiele ciekawych wydarzeń ominęło dzieci, nie uczestniczyły one bowiem w życiu przedszkola tak jak wcześniej. Co roku tradycyjnie robiliśmy absolwentom TABLO. W tym roku niestety jest to niemożliwe. Ale mamy pomysł i bardzo prosimy o pomoc w realizacji naszego projektu. Co należy zrobić?  Zróbcie swojemu dziecku zdjęcie: w plenerze / na łące,w ogrodzie, na podwórku / albo w mieszkaniu. W zdjęciu niech dominuje postać dziecka. Fotografię proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. /do 12.06/ Jak będziemy mieli wszystkie zdjęcia to postaramy się zrobić dla każdego dziecka, coś co będzie niespodzianką i pamiątką z przedszkola na całe życie. Zatem czekamy !

Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca  przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.