Powiedz NIE obcemu

Przed feriami ogłosiliśmy konkurs plastyczny dla przedszkolaków i ich rodziców pod hasłem: Powiedz NIE obcemu. Głównym celem było promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji dziecka, motywowanie do wypowiadania się poprzez różne techniki plastyczne, wzmacnianie więzi rodzinnych, czerpanie radości ze wspólnej pracy oraz najważniejże: uświadomienie dzieciom zagrożeń, jakie mogą napotkać w codziennym życiu. Zadaniem rodziców było przeczytanie dzieciom wybranej bajki np. Siedem koźlątek, Żabka lub innej bajki o tematyce bezpieczeństwa. Następnie w domu należało wykonać pracę plastyczną dowolną techniką. Wpłynęło 15 prac, które oceniono przez komisję w składzie: pani sołtys Gorzyc, nauczycielki nauczania początkowego i bibliotekarki. Wyłoniono 4 prace i tak 1 miejsce zdobyła  Natalia, 2 miejsce  Kornelia i 2 ex aequo 3 miejsce, które przypadło Zosi i Wiktorowi. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Zapraszamy do galerii.