logo

 

rainbow
Na sportowo

Na zaproszenie naszych starszych przyjaciół ze szkoły podstawowej - klasy 8 i ich wychowawczyni pani Barbary Kupczyk odwiedziliśmy dziś szkołę, aby wziąć udział w drużynowych zawodach sportowych dla przedszkolaków. Zawody sportowe odbyły się na boisku szkolnym i brały w nim udział dwie najstarsze grupy dzieci z naszego przedszkola. Konkurencje sportowe przygotowali pani Basia i uczniowie - wolontarousze z 8 klasy. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach: skoki w workach, slalom z woreczkami na głowie, slalom z piłką, bieg z przeszkodą – płotek, bieg z przeszkodą – hula – hop, ćwiczymy celność - gol do bramki oraz przeciąganie liny. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach. Liczyła się radość i zabawa, a także fakt że możemy brać udział w sportowej zabawie na świeżym powietrzu razem z innymi koleżankami i kolegami. Na pamiątkę tego spotkania wszystkim biorącym udział w zawodach zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Za udział w zawodach wszystkie przedszkolaki dostały słodki poczęstunek.
Dziękujemy organizatorom za wspaniała zabawę i mamy nadzieję na kolejne spotkanie już za rok.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

          Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca  przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami