logo

 

rainbow
Marzanna 2019

21 marca - tego dnia w pierwszym dniu wiosny tradycyjnie w naszym Przedszkolu żegnamy Zimę a witamy Wiosnę. Nasza pani Kasia i jej dzieci Julia i Miłosz przygotowały wiosenny koncert, który dedykowany został wszystkim przedszkolakom. Następnie Wszystkie 4 grupy przedszkolne zebrały się przed przedszkolem i rozpoczęły marsz ku wiośnie, oczywiście z Marzanną na honorowym miejscu. Za pomocą piosenek i wierszy prosiliśmy Wiosnę aby już do nas przybyła. Dzieci symbolicznie pożegnały Zimę, czasem niełaskawą aczkolwiek piękną porę roku i do przedszkola wróciły z zielonym „Gaikiem". Zapraszamy do galerii.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

          Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca przedszkola przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami