Od jajeczka do pisklaczka

Dzisiaj do naszego przedszkola przybyła Pani Magda z niespodzianką dla dzieci.
Przywiozła z zakładu wylęgarni małe pisklaczki. Dzieci bardzo ucieszyły się ,
widząc kolorowe kurczaczki i żółte kaczuszki. Przez cały czas przedszkolaki
obserwowały zachowanie piskląt , zadawały mnóstwo pytań , chciały się dowiedzieć
skąd się wzięły te puchate, rozkoszne pisklęta. Pani Magda odpowiadała na wszystkie
pytania dzieci, a dzieci z wielkim zainteresowaniem jej słuchały. Dziękujemy pani
Magdzie za ciekawe spotkanie i pogadankę tematyczną. Zapraszamy do galerii.

Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca przedszkola przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.