Orlen Przedszkoliada Tour - 2019

Nasza siedmio osobowa grupa naszych przedszkolaków wzięła udział w imprezie ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR , która odbyła się na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich. Przedszkoliada- jest to największa impreza w Europie o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków. W przedsięwzięciu wzięło udział blisko 250 dzieci z różnych przedszkoli między innymi z Lamek, Sulmierzyc, Topoli Małej, Nowej Wsi, Łąkocin i wiele innych. Zabawa była przednia, a uśmiechy dzieciom nie schodziły z twarzy. Mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności nabyte w czasie zajęć z Kangurem. Cała oprawa artystyczna była wspaniała. Prócz zgromadzonych przedszkolaków i ich rodzin na hali znaleźli się także piłkarki i piłkarze oraz siatkarze Ostrovii , którzy przez 2 godziny wspólnie bawili się z przedszkolami. Z każdej zabawy i konkurencji sportowej, czerpaliśmy maksimum radości i satysfakcji. Dlatego w przerwie między zabawami był czas na posiłek, który dostarczył dzieciom kolejnej dawki energii na dalszy ciąg zabaw. Każdy z uczestników na koniec otrzymał pamiątkowy medal ,dyplom oraz upominek. Wróciliśmy do przedszkola zmęczeni ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Już nie możemy doczekać się kolejnej Przedszkoliady ,która odbędzie się za rok. Zapraszamy do galerii.