logo

 

rainbow
Jesienna Ikebana

jesienna ikebana 20181128 1048610832W październiku w naszym przedszkolu został ogłoszony rodzinny konkurs plastyczny „Jesienna ikebana". Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania jesienną przyrodą, ukazanie jej piękna, zachęcenie do twórczego spędzania czasu i wspólnych działań dzieci z rodzicami. Rodzice wspólnie z dziećmi przygotowali wspaniałe kompozycje: bogate w jesienne kwiaty, suszone liście, naturalne okazy przyrody.

Na konkurs wpłynęło 25 prac. Każda z nich miała swój urok i artystyczny styl. Prace można było podziwiać w przedszkolnym holu. Zwycięzcy konkursu wyłonieni zostali wyłonieni w wyniku obrad jury, w składzie: pani Ewa Mierzwicka, Renata Mądrzak i Katarzyna Duda- Waszak. 1 miejsce otrzymała ikebana wykonana przez kuzynowstwo Marię i Wiktora, 2 miejsce przypadło Zosi a 3 miejsce ex aequo dla sióstr Natali i Alicji oraz Helenki. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki. Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za poświęcony czas, wspaniałe pomysły i udział w konkursie.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim działa Grupa wsparcia dla rodziców. W każdą środę dyżur pełnią psychologowie i pedagodzy w godz.od 12:00 do 16:00.Porady są bezpłatne.

 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 Poniedziałek  / 15.04 / nadal w przedszkolu trwa strajk

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami