logo

 

rainbow
W smerfowym lesie

w smerfowym lesie 20181120 1430762693Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem „ Z wizytą w smerfowym lesie", czyli bajka o przygodach niebieskich przyjaciół Smerfów. Spektakl mogliśmy oglądać dzięki Stowarzyszeniu Qltura 21. Aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata przygód Smerfetki i Zgrywusa oraz oczywiście okropnego Gargamela. Jednak jak to w bajkach bywa wszystko dobrze się skończyło.

Przedstawienie wywołało u przedszkolaków uśmiech i zaciekawienie oraz wiele radości. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami. Po powrocie do sal dzieliły się swoimi wrażeniami. Organizowanie przedstawień teatralnych ma terenie przedszkola ma na celu rozwijanie u dziecka zainteresowań teatrem, pozwala rozwijać horyzonty, kształtuje u młodego człowieka wrażliwość na kulturę, sztukę i świat. Ponadto doskonali umiejętność uważnego słuchania dłuższych form literackich; pomaga dziecku w poznawaniu i rozumieniu różnych postaw bohaterów prezentowanych bajek.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Monikę Wawrzyniak

 

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim działa Grupa wsparcia dla rodziców. W każdą środę dyżur pełnią psychologowie i pedagodzy w godz.od 12:00 do 16:00.Porady są bezpłatne.

 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Szanowni Rodzice Jasełka w naszym Przedszkolu odbędą się o godz.17:00 wg harmonogramu:

17 grudnia - g.Podziomki,

18 grudnia - g.Żagiewki,

19 grudnia - g.Koszałki,

20 grudnia - g.Modraczki.  Zapraszamy.

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami