logo

 

rainbow
W smerfowym lesie

w smerfowym lesie 20181120 1430762693Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem „ Z wizytą w smerfowym lesie", czyli bajka o przygodach niebieskich przyjaciół Smerfów. Spektakl mogliśmy oglądać dzięki Stowarzyszeniu Qltura 21. Aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata przygód Smerfetki i Zgrywusa oraz oczywiście okropnego Gargamela. Jednak jak to w bajkach bywa wszystko dobrze się skończyło.

Przedstawienie wywołało u przedszkolaków uśmiech i zaciekawienie oraz wiele radości. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami. Po powrocie do sal dzieliły się swoimi wrażeniami. Organizowanie przedstawień teatralnych ma terenie przedszkola ma na celu rozwijanie u dziecka zainteresowań teatrem, pozwala rozwijać horyzonty, kształtuje u młodego człowieka wrażliwość na kulturę, sztukę i świat. Ponadto doskonali umiejętność uważnego słuchania dłuższych form literackich; pomaga dziecku w poznawaniu i rozumieniu różnych postaw bohaterów prezentowanych bajek.

 
        RODO

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami