logo

 

rainbow
Karma dla schroniska

karma dla schroniska 20181029 1434186303W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani i to czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. Chcielibyśmy by nasze przedszkolaki uczyły się odpowiedzialności, prawości i żeby były wrażliwe na los innych. Stąd pomysł, żeby kolejny raz wziąć udział w akcji: Zbieramy karmę dla Międzygminnego Schroniska, które znajduje się w Wysocku Wielkim - w naszej Gminie.

Honorowy patronat nad akcją objął Wójt Gminy a w Przedszkolu koordynatorem była pani Karolina Hylewicz. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci i ich rodzice. Nasi rodzice z sercem na dłoni wsparli  tę zaszczytną akcję i tym samym pomogą zwierzętom przetrwać zimę. Dziękujemy za ten wspaniały gest. Zapraszamy do galerii.

 
        RODO

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami