Karma dla schroniska

karma dla schroniska 20181029 1434186303W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani i to czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. Chcielibyśmy by nasze przedszkolaki uczyły się odpowiedzialności, prawości i żeby były wrażliwe na los innych. Stąd pomysł, żeby kolejny raz wziąć udział w akcji: Zbieramy karmę dla Międzygminnego Schroniska, które znajduje się w Wysocku Wielkim - w naszej Gminie.

Honorowy patronat nad akcją objął Wójt Gminy a w Przedszkolu koordynatorem była pani Karolina Hylewicz. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci i ich rodzice. Nasi rodzice z sercem na dłoni wsparli  tę zaszczytną akcję i tym samym pomogą zwierzętom przetrwać zimę. Dziękujemy za ten wspaniały gest. Zapraszamy do galerii.

W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Monikę Wawrzyniak

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Szanowni Rodzice Jasełka w naszym Przedszkolu odbędą się o godz.17:00 wg harmonogramu:

17 grudnia - g.Podziomki,

18 grudnia - g.Żagiewki,

19 grudnia - g.Koszałki,

20 grudnia - g.Modraczki.  Zapraszamy.