logo

 

rainbow
Quiz wiedzy o Wielkopolsce

quiz wiedzy o wielkopolsce 20180604 1771227582 W ramach planu edukacji patriotycznej w grupach Podziomki i Żagiewki odbył się quiz wiedzy na temat: „Wszystko co wiemy o Wielkopolsce". Spośród dzieci   sześcioletnich utworzono 4 drużyny oznaczone kolorami: czerwona, zielona, żółta i niebieska. W każdej z nich wyłoniono kapitana, który w  porozumieniu z drużyną podawał rozwiązania zagadek i zadań.

Drużyny rozwiązywały zagadki słowne, układały puzzle, podawały nazwy warzyw, przedmiotów w gwarze regionalnej np. drużyny musiały przetłumaczyć zdanie : w antrejce na ryczce stoją pyrki w tytce, rozpoznawały utwory muzyczne i stroje z Wielkopolski. Młodsi koledzy i koleżanki wspaniale dopingowali swoje drużyny. Radość była tym większa, gdy okazało się, że wszystkie drużyny uzyskały maksymalną ilość punktów. Możemy być dumni, że dzieci posiadają tak dużą wiedzę o swoim regionie. Zapraszamy do galerii.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami