Bal na 45 par

bal na 45 par 20170127 1494320147To był bal na 45 par... Od samego rana tego dnia naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, kuchareczki a nawet była pani doktor i piesek dalmatyńczyk, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Muzyka taneczna porwała do tańca wszystkich, tańczono walczyki, sambę, cha chę...

Zapraszamy na fotorelację do naszej galerii.