Koktajlowo

koktajlowo 20161116 1026396274Jesień to czas kiedy nasze dzieci potrzebują dużo witamin, aby być zdrowym. To z tego powodu Podziomki i Żagiewki z myślą o witaminkach, postanowiły zrobić wraz ze swoimi paniami koktajl owocowy. Aby jednak sprostać temu zadaniu dzieci zapoznały się z wyglądem i budową termomiksa, oraz sposobem wykonania koktajlu. Wychowankowie bez problemu rozpoznały nazwy i kolory owoców, które zagościły na przedszkolnym stoliku. Piliśmy koktajl truskawkowo- bananowo- jabłkowy.

Postanowiliśmy także poczęstować panią dyrektor, która bardzo ucieszyła się z tak pysznego koktajlu a jeszcze bardziej ucieszyło ją, jak dzieci z naszych grup dbają o zdrowie. Mamy nadzieję że oglądając nasze zdjęcia nabierzecie ochoty na pyszny koktajl owocowy.