Patago 2016

patago 2016 20160519 2080522110Tanecznym krokiem jak co roku w maju nasi przedszkolacy wzięli udział w XXVII Przeglądzie Małych Form Scenicznych w Wysocku Wielkim. Tematem tegorocznych występów było „Fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego". W imprezie brały udział dzieci ze wszystkich przedszkoli Gminy Ostrów Wielkopolski. Przedszkola zaprezentowały przepiękne tańce w barwnych kolorowych strojach: „Swing w uliczce", „Smerfny rap", „Dżungla" i wiele innych. Z naszego przedszkola na scenie wystąpiły dziewczynki z tańcem do piosenki z filmu „Kraina Lodu" pt: „Mam tę moc".

Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody do przedszkola i słodki poczęstunek. Cała impreza przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Z niecierpliwością czekamy już na przyszłoroczne występy.