logo

 

rainbow
My biało - czerwoni

11 listopada 1918 roku- po 123 latach niewoli , Polska odzyskała niepodległość. Ten wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków był najważniejszym dniem w ich życiu. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości. W naszym przedszkolu już w piątek zaczęliśmy obchody tego bardzo ważnego święta. Grupy Podziomki i Żagiewki zaopatrzone w biało- czerwone chorągiewki wybrały się pod pomnik upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. O godzinie 11.11 wszystkie grupy zebrały się na uroczystym apelu aby wspólnie zaśpiewać Hymn Polski. Potem razem wyrecytowaliśmy wiersz pt: „Katechizm młodego Polaka" Władysława Bełzy, a przedszkolaki z grupy Żagiewki zaśpiewały Marsz Pierwszej Brygady. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków". Zapraszamy do galerii.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

          Zabawy i  zadania dla dzieci można znaleźć w zakładce: Grupy

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2019 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Od 1 czerwca przedszkola przedszkole wznawia zawieszoną działalność, przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy wyrazili chęc przysłania dziecka otrzymali Procedurę Covid 19 wraz z dokumentami do podpisania.

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami