logo

 

rainbow
Dzień Dziecka 2019

1 czerwca wszystkie dzieci obchodzą swoje święto czyli DZIEŃ DZIECKA. Nasze przedszkole uczciło je 5 czerwca i w tym dniu, słońce świeciło nad naszym Przedszkolem dla wszystkich dzieci, a dzień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Zaczęło się już z samego rana od malowania twarzy przez dziewczynki ze szkoły z Gorzyc Wielkich. Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki zaopatrzone w dobre humory wyszły na dwór, gdzie czekały na nich liczne niespodzianki. Przyjechał do nas specjalny gość, który zabrał wszystkich do krainy zabawy. Pan Bzik wraz ze swoją towarzyszką Tolą mieli przygotowane zabawy muzyczno- ruchowe, w których brały udział wszystkie przedszkolaki. Starsze dzieci zmagały się w zawodach sportowych- chłopaki kontra dziewczyny. Była to okazja do zaprezentowania przez nich swojej sprawności fizycznej, a rywalizacja międzygrupowa do respektowania sportowych zasad fair-play. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne konkurencje sportowe. Młodsze przedszkolaki również brały udział w zmaganiach sportowych takich jak: rzut kaloszem do misy czy slalom między kołami by napełnić garnek z wodą. W czasie przerw między kolejnymi konkurencjami bawiliśmy się wspólnie do muzyki. Każdy mógł pokazać swoje umiejętności taneczne do takich hitów jak Kaczuszki czy Miłość w Zakopanem. Gdy wszyscy myśleli , że to już koniec pan Bzik miał dla nas kolejną niespodziankę. Zaczęło się tajemniczo od znikającej chustki, był to pokaz sztuczek magicznych. Dzieciom występy magika bardzo się podobały, były wręcz zachwycone.

Bardzo zadowoleni wróciliśmy na obiad, by nabrać sił na kolejne atrakcje. Po południu jeszcze raz udaliśmy się na plac przedszkolny, a tam była kolejna niespodzianka. Czekała na nas wata cukrowa, popcorn oraz prażynki i oczywiście dobra zabawa na placu. Każdy mógł zjeść tyle ile chciał. Na podwieczorek miały być lody, ale już nikt nie miał siły na nie, więc kto szedł do domu zabierał loda ze sobą. Dzień był fantastyczny i ekscytujący dla wszystkich naszych milusińskich. Dowodem na to były nie schodzące uśmiechy z twarzy dzieci. Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Mamy nadzieję że Nasze kochane Przedszkolaki w tym dniu pełnym atrakcji czuły się wyjątkowo i zapamiętają ten dzień na długo.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetowej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami