Zajączek 2019

Święta tuż, tuż, więc dziś gościliśmy w naszym Przedszkolu teatrzyk Bzik z przedstawieniem pt. Wesołego Alleluja. Bzik zostaje zaproszony na Święta Wielkanocne do swojego dziadka na wieś. Poznaje tam zwyczaje i stroje ludowe, spotyka się z kuzyneczką Zosią, która przygotowuje pisanki kraszanki i drapanki na świąteczny stół. Wiadomo, że na świątecznym stole nie może zabraknąć wielkanocnej babki, więc nasze mamy musiały ubić pianę do ciasta. Następnie przyszedł czas na szukanie swoich koszyczków wokół przedszkola wraz z rodzicami i opiekunami. Mamy nadzieję, że spotkanie to upłynęło w rodzinnej, świątecznej atmosferze.

Wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzymy WSPANIAŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH w gronie najbliższych. Zapraszamy do galerii.

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26