Dzień Kobiet - 2019

"Dzień kobiet! Dzień kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek!
Uśmiechy są dla nich zabawa i taniec, piosenka z serca popłynie"
Dziś w naszym przedszkolu od samego rana można było zauważyć małych gentlemanów, którzy obdarowywali swoje koleżanki - kobietki laurkami, upominkami przygotowanymi wcześniej przez nauczycieli. Nasze kobietki jak to kobietki uśmiechały się, cieszyły z prezentów i dziękowały chłopcom za pamięć. Zapraszamy do galerii.

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26