Mikołajki 2018

mikoajki 2018 20181206 1562212144Kiedy za oknami w śniegu zasną drzewa, kiedy nad polami wiatr o zimie śpiewa, przyjedź do nas Mikołaju z workiem jak to niebo. Przywieź radość i zabawki dla nas, dla każdego. Przyjedź do nas Mikołaju na saniach srebrzystych, niech ci gwiazdy drogę wskażą, bo czekamy już wszyscy, tymi słowami przedszkolacy dziś wzywały Mikołaja do Przedszkola. Niestety śniegu brak, więc nasz wspaniały gość był mobilny jak na współczesne czasy przystało i przyjechał samochodem. Dzień pełen wrażeń na długo zapisze się w pamięci dzieci. Zapraszamy do galerii.

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Szanowni Rodzice