Świat bez dymu

wiat bez dymu 20181205 1704877702Przedszkolaki z grupy Żagiewki i Podziomki brały aktywny udział w zajęciu o problematyce ekologicznej.Celem tych zajęć było wzbogacenie wiadomości dzieci na temat zachowań zagrażających i sprzyjających zdrowiu, uświadomienie skutków palenia papierosów oraz szkodliwości dymu papierosowego, wydalanego z komina, samochodu oraz rozwijanie u dzieci umiejętności formułowania wypowiedzi na temat swoich odczuć podczas przebywania w zadymionym otoczeniu. Okazało się, że starszacy posiadają ogromny zasób wiedzy na ten temat i wystarczyło tylko tę wiedzę uporządkować i utrwalić. Zajęcia te zrealizowano we współpracy z Sanepidem.

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Szanowni Rodzice