Niepodległa

niepodlega 20181105 1803574415W ramach projektu „Niepodległa" poprzez ekspresję artystyczną nasze przedszkolaki i te młodsze i te starsze odpowiedziały na pytanie
Co to znaczy być Polakiem i żyć w wolnym kraju?. Artystycznym działaniom naszych przedszkolaków towarzyszyły słowa naszej Patronki ...A jak ciebie kto zapyta: Kto ty taki, skąd ty rodem? Mów, żeś z tego łanu żyta, żeś z tych łąk, co pachną miodem. Mów, że jesteś z takiej chaty, co Piastowską chatą była, żeś z tej ziemi, której kwiaty gorzka rosa wykarmiła.

W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Monikę Wawrzyniak

wykrzyknik-26  wykrzyknik-26Szanowni Rodzice Jasełka w naszym Przedszkolu odbędą się o godz.17:00 wg harmonogramu:

17 grudnia - g.Podziomki,

18 grudnia - g.Żagiewki,

19 grudnia - g.Koszałki,

20 grudnia - g.Modraczki.  Zapraszamy.