logo

 

rainbow
W Urzędzie Skarbowym

w urzdzie skarbowym 20180613 117049054113 czerwca 2018 roku nasze najstarsze przedszkolaki złożyły wizytę w Urzędzie Skarbowym w Ostrowie Wielkopolskim. Przywitała nas pani Iza - mama jednego z naszych podopiecznych, która wprowadziła nas w świat pracy urzędników. Na początku dzieci jechały windą do sali konferencyjnej, w której wysłuchali krótkiej informacji na temat pracy w urzędzie.

Pani Iza zabrała wszystkich na zwiedzanie niektórych pomieszczeń urzędu. W ciekawy sposób opowiadała na temat różnych urządzeń niezbędnych do pracy urzędników w poszczególnych działach. Atrakcją przygotowaną dla dzieci było: możliwość kserowania swojej ręki z kolegą i odgadnięcie, która ręka należy do danego dziecka. Następną atrakcją była maszyna zwana niszczarką,  tutaj wszyscy mogli zniszczyć przygotowane stare gazety. Nasza urocza pani przewodnik pokazała również małą kasę fiskalną i pancerną oraz sposób ich użytkowania.. Końcowym etapem zwiedzania było obejrzenie gabinetu naczelnika, gdzie każde z dzieci miało możliwość zająć miejsce na jego fotelu. Opuszczając Urząd Skarbowy nastąpiła obustronna wymiana upominków. Przedszkolaki pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy pani Izie za wspaniałe warsztaty.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami