logo

 

rainbow
Dzień Dziecka na Góreczniku

dzie dziecka na goreczniku 20180604 1085372541Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był dla naszych przedszkolaków. Choć obchodziliśmy go wyjątkowo w tym roku 4 czerwca, to na naszych milusińskich czekało wiele atrakcji. Cała społeczność przedszkolna wyjechała na wycieczkę do Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji  Górecznik, położonego w gminie Przygodzice na obrzeżach Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy.

Wyjazd został zorganizowany i sfinansowany przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Spędziliśmy tam cały dzień, korzystając z przygotowanych atrakcji. Rozpoczęliśmy od Warsztatów Małego Piekarza. Każde dziecko otrzymało ciasto, z którego uformowało sobie bochenek chleba, oraz dowiedziało się jak dawniej wyrabiano i pieczono chleb. Wraz z animatorem zwiedziliśmy całą zagrodę, karmiliśmy kozy oraz dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy. Kolejnym punktem była wizyta w Parku Przygód, gdzie przedszkolaki mogły korzystać z wielu przygotowanych tam atrakcji- zamki dmuchane, kolejka , plac zabaw. Po zakończonej zabawie przyszedł czas na obiadek. Na pożegnanie każdy dostał wypieczony swój chlebek oraz upominek. W tym wspaniałym dniu każdy przedszkolak czuł się naprawdę wyjątkowo. Uśmiechy dzisiaj nikomu nie schodziły z twarzy. Wróciliśmy szczęśliwi i radośni. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

 

 

Komunikaty

wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

 W tym roku szkolnym w przedszkolu prowadzone są zabawy z językiem angielskim przez panią Martę Nowak

         

wykrzyknik-26

  


wykrzyknik-26Szanowni Rodzice

W związku z obowiązkiem publikacji sprawozdania finansowego za poprzedni rok w BIP informujemy iż sprawozdanie finansowe Przedszkola za rok 2018 opublikowane jest na   stronie internetoej Gminy Ostrów Wielkopolski w zakładce BIP - Finanse publiczne i budżet.


 

 wykrzyknik-26  wykrzyknik-26

 

Losowe Zdjęcia

Aktualności

Kontakt z Nami