Dzień Seniora

dzie seniora 20130107 12352345435 stycznia br.gorzyccy seniorzy obchodzili swoje święto. Z tej okazji w sali widowiskowej Domu Wiejskiego odbyło się spotkanie seniorów z lokalnymi władzami. Seniorów przywitał sołtys Gorzyc Wielkich pan Roman Pacholczyk i złożył wszystkim zgromadzonym życzenia.
Następnie rozpoczęła się cześć artystyczna. Na scenie pojawili się przedszkolaki i uczniowie Szkoły Podstawowej. Myślą przewodnią  występu było zapewnienie iż podeszły wiek może być również piękny i mieć poczucie spełnienia i sensu.
Wiele uśmiechu na twarzach gości i seniorów wywołał występ nauczycieli Przedszkola w scence rodzajowej pt. U babci telewizja.
Po występie wzniesiono toast za seniorów i odśpiewano im "Sto lat". Przy kawie i poczęstunku seniorzy mogli miło spędzić czas przy pogawędkach i wspominaniu. Radość ze wspólnego przebywania widoczna była wśród wszystkich.
  • Odsłon: 162
  • Odsłon: 188
  • Odsłon: 142
  • Odsłon: 202
  • Komentarzy: 0

3 listopada grupa Podziomki i Żagiewki wyjeżdża do kina KOMEDA na interaktywne warsztaty teatralne.

Szczegóły wyjazdu na tablicy ogłoszeń.

W Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim działa Grupa wsparcia dla rodziców.W każdą środę dyżur pełnią psychologowie i pedagodzy w godz.od 12:00 do 16:00.Porady są bezpłatne.