Dzień Seniora

dzie seniora 20130107 12352345435 stycznia br.gorzyccy seniorzy obchodzili swoje święto. Z tej okazji w sali widowiskowej Domu Wiejskiego odbyło się spotkanie seniorów z lokalnymi władzami. Seniorów przywitał sołtys Gorzyc Wielkich pan Roman Pacholczyk i złożył wszystkim zgromadzonym życzenia.
Następnie rozpoczęła się cześć artystyczna. Na scenie pojawili się przedszkolaki i uczniowie Szkoły Podstawowej. Myślą przewodnią  występu było zapewnienie iż podeszły wiek może być również piękny i mieć poczucie spełnienia i sensu.
Wiele uśmiechu na twarzach gości i seniorów wywołał występ nauczycieli Przedszkola w scence rodzajowej pt. U babci telewizja.
Po występie wzniesiono toast za seniorów i odśpiewano im "Sto lat". Przy kawie i poczęstunku seniorzy mogli miło spędzić czas przy pogawędkach i wspominaniu. Radość ze wspólnego przebywania widoczna była wśród wszystkich.
  • Odsłon: 181
  • Odsłon: 208
  • Odsłon: 157
  • Odsłon: 218
  • Komentarzy: 0

Pani B.Kupczyk prowadzi dla grup starszych zabawy z językiem niemieckim w każdy czwartek. W grupie Żagiewki od 12:40 do 13:00, w grupie Podziomki od godz.13:05 - 13:25. Zajęcia są nieodpłatne.

wykrzyknik-26Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września br.zainicjonowane będzie mszą św.o godz.8:00. Przedszkole otwarte jest od godz.6:30 do godz.16:00

Kartki z wyprawką można odebrać w przedszkolu.