Dzień Seniora

dzie seniora 20130107 12352345435 stycznia br.gorzyccy seniorzy obchodzili swoje ┼Ťwi─Öto. Z tej okazji w sali widowiskowej Domu Wiejskiego odby┼éo si─Ö spotkanie senior├│w z lokalnymi w┼éadzami. Senior├│w przywita┼é so┼étys Gorzyc Wielkich pan Roman Pacholczyk i z┼éo┼╝y┼é wszystkim zgromadzonym ┼╝yczenia.
Nast─Öpnie rozpocz─Ö┼éa si─Ö cze┼Ť─ç artystyczna. Na scenie pojawili si─Ö przedszkolaki i uczniowie Szko┼éy Podstawowej. My┼Ťl─ů przewodni─ů  wyst─Öpu by┼éo zapewnienie i┼╝ podesz┼éy wiek mo┼╝e by─ç r├│wnie┼╝ pi─Ökny i mie─ç poczucie spe┼énienia i sensu.
Wiele u┼Ťmiechu na twarzach go┼Ťci i senior├│w wywo┼éa┼é wyst─Öp nauczycieli Przedszkola w scence rodzajowej pt. U babci telewizja.
Po wyst─Öpie wzniesiono toast za senior├│w i od┼Ťpiewano im "Sto lat". Przy kawie i pocz─Östunku seniorzy mogli mi┼éo sp─Ödzi─ç czas przy pogaw─Ödkach i wspominaniu. Rado┼Ť─ç ze wsp├│lnego przebywania widoczna by┼éa w┼Ťr├│d wszystkich.
  • Ods┼éon: 162
  • Ods┼éon: 189
  • Ods┼éon: 142
  • Ods┼éon: 202
  • Komentarzy: 0

Uroczyste Wigilia z udzia┼éem rodzic├│w i przedszkolak├│w odb─Ödzie si─Ö w pi─ůtek / 19.12./

o godz. 17:00  Zapraszamy

W Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim dzia┼éa Grupa wsparcia dla rodzic├│w.W ka┼╝d─ů ┼Ťrod─Ö dy┼╝ur pe┼éni─ů psychologowie i pedagodzy w godz.od 12:00 do 16:00.Porady s─ů bezp┼éatne.

Losowe Zdj─Öcia

Aktualno┼Ťci